Meny

Vi som sitter i kommundirektörens ledningsgrupp

Karolina Samuelsson

Karolina Samuelsson

Kommundirektör
0523-61 31 01
karolina.samuelsson@lysekil.se

 

Christian Martins

Christian Martins

Administrativ chef
0523 - 61 31 02
christian.martins@lysekil.se

Eva Andersson

Eva Andersson

Förvaltningschef
socialförvaltningen
0523 - 61 33 89
eva.b.andersson@lysekil.se

Lennart Olsson

Lennart Olsson

Förvaltningschef
utbildningsförvaltningen
0523 - 61 32 90
lennart.olsson@lysekil.se

Lennart Olsson

Per-Henrik Larsson

Förvaltningschef
arbetslivsförvaltningen
0523-61 33 27
per-henrik.larsson@lysekil.se

Christian Wrangmo

Måns Werner

Förvaltningschef samhällsbyggnadsförvaltningen

0523 -61 33 45
mans.werner@lysekil.se

Michael Johansson

Michael Johansson

Avdelningschef
avd för hållbar utveckling
0523 - 61 31 50
michael.johansson@lysekil.se

Foto på Eva-Marie Magnusson.

Eva-Marie Magnusson

Ekonomichef
0523-61 32 45
eva-marie.magnusson@lysekil.se

Porträttbild Helen Karlsson.